دستگاه های بسته بندی استرچ-اسکین-سیل

دستگاه های بسته بندی استرچ-اسکین-سیل

انواع دستگاه بسته بندی محصولات اعم از دستگاه استرچ دستی- اسکین پک- سیل جهت بسته بندی ظروف حاوی مواد غذايی از قبيل گوشت، مرغ، ماهی، قارچ، سبزيجات و غيره را دارد.

استرچ,اسکین,سیل,بسته بندی

سایر دستگاه ها

دستگاه استرچ دستی STP45

اين دستگاه امکان بسته بندی کردن ظروف حاوی مواد غذايی از قبيل گوشت، مرغ، ماهی، قارچ، سبزيجات و غيره را دارد و استفاده از فيلم استرچ ( محافظ غذا) را بسيار آسان می نمايد. اين دستگاه روميزی بوده و مناسب توليد کنندگان، فروشگاه های زنجيره ای، سوپر مارکت، سوپر پروتئين، ميوه فروشی، قنادی ها و ... می باشد.

دستگاه اسکین پک

از این دستگاه برای کالاهایی که به صورت فرمی میخواهد (شکل خود کالا را بگیرد) بسته بندی گردد استفاده می شود. در این دستگاه نیاز به قالب نمی باشد. این دستگاه بیشتر جهت قطعات سخت استفاده میگردد و نحوه ی بسته بندی طوری می باشد که کالا روی یک صفحه مقوایی قرار گرفته و طلق روی کالا فرم کالا را به خود میگیرد و به صفحه مقوایی می چسبد که از مزایای این نوع بسته شکیل بودن، افزایش طول عمر و حفاظت از صدمه دیدین می باشد. دراین دستگاه میتوان از فیلم مصرفی سلرین و پی وی سی استفاده نمود.

دستگاه های سیل

این نوع دستگاه ها جهت بسته بندی انواع سبزیجات ، میوه ، پروتئین ، زیتون و ترشیجات مورد استفاده قرار میگیرد و با توجه به تنوع ابعاد و تعداد  قالبهای مختلف قابل استفاده در کارخانه ها ، فروشگاه ها و منازل می باشد و کارکردن با این نوع دستگاه ها بسیار ساده می باشد.